Oferta

Angielski dla dzieci


Z lekcji angielskiego dla dzieci robimy super przygodę, ponieważ uczymy przez zabawę. Wykorzystujemy wiele gier i aktywności wymagających używania wyłącznie języka angielskiego, a to wszystko przy akompaniamencie wpadających w ucho angielskich piosenek.

Uczymy angielskiego dzieci już od 3 roku życia. W pracy z najmłodszymi uczniami głównie wykorzystujemy metodę Total Physical Response. Nauka w tej formie zbliżona jest do nauki mówienia w języku ojczystym. Po wydłużonym okresie słuchania i rozwijania zrozumienia następuje spontaniczne przełamanie bariery w mówieniu. Ta metoda doskonale sprawdza się w uczeniu małych dzieci. Bez presji i stresu zaczynają mówić, kiedy już są na to gotowe.

Angielski dla młodzieży


Naszym celem jest przygotowanie uczniów do sprawnej, pewnej siebie komunikacji w języku angielskim. Nasze zajęcia stymulują do myślenia oraz podejmowania wyzwań językowych. Formę, styl i tematykę zajęć dobieramy do potrzeb, zainteresowań i preferencji uczniów. Nasze zajęcia nie tylko rozwijają kompetencje językowe, ale również umiejętność logicznego myślenia i czytania ze zrozumieniem.

Pokazujemy naszym uczniom, że języka angielskiego mogą używać w różnych sytuacjach w każdej dziedzinie życia. Motywujemy do systematycznej pracy na wielu płaszczyznach, a to wszystko w komfortowej  i przyjaznej atmosferze zajęć.

Nauka języka angielskiego dla młodzieży nie musi być żmudnym wkuwaniem słówek oraz rozwiązywaniem setek stron ćwiczeń gramatycznych. Nauka angielskiego dla młodzieży może stać się pasją. Sukces w uczeniu języka angielskiego młodzieży polega na dostosowaniu materiałów do nauki tak, by wymagającego ucznia jakim jest nastolatek zainteresować. Bardzo pomocnym elementem są różnego rodzaju multimedia z czego często i chętnie korzystamy przy prowadzeniu lekcji angielskiego dla młodzieży.